Zmywarki – mycie i nabłyszczanie naczyń

Zasadowy płyn myjący do zmywarek gastronomicznych

Kwaśny płyn nabłyszczający do zmywarek gastronomicznych

Maszynowe mycie naczyń to ogromna oszczędność czasu oraz wody – szczególnie w kontekście profesjonalnym, gdzie intensywność pracy jest dużo większa. W tej kategorii naszego sklepu internetowego znajdziesz płyn do zmywarek gastronomicznych dostępny w kilku różnych wariantach (w tym zasadowym i kwaśnym). Preparaty tego typu sprawdzają się doskonale w hotelach, restauracjach, stołówkach oraz innych obiektach publicznych. Duża wydajność w połączeniu ze skutecznym działaniem to gwarancja udanego zakupu. Zapraszamy!

Płyny do zmywarek gastronomicznych – poznaj nasza ofertę!

W ramach naszej oferty znajdziesz chociażby profesjonalny płyn do zmywarek gastronomicznych opracowany z myślą o bieżącym myciu różnego typu naczyń. Sprawdzi się on doskonale do usuwania zabrudzeń ze szkła, porcelany oraz ceramiki, a także elementów galanterii stalowej i niektórych tworzyw sztucznych. Środek nie zawiera chloru, jest niskopieniący oraz całkowicie bezpieczny i skuteczny niezależnie od stopnia twardości wody. Dodatkową zaletą jest fakt, że świetnie usuwa tłuszcz, dzięki czemu talerze i inne naczynia pozostają nieskazitelnie czyste.

Nasz asortyment to również profesjonalny płyn nabłyszczający do zmywarek gastronomicznych. Tego typu preparaty wyróżniają się za sprawą zasadowego odczynu – ich zadaniem jest zniwelowanie zacieków wodnych, które często pojawiają się po myciu bieżącym. W efekcie możesz cieszyć się krystalicznie czystymi naczyniami i połyskującym szkłem, co znacznie poprawia estetykę zastawy. Optymalnym rozwiązaniem jest stosowanie tego preparatu razem z środkiem myjącym.

Profesjonalne zmywanie – płyny myjące dla gastronomii

Produkty tego rodzaju zalecamy stosować w profesjonalnych zmywarkach gastronomicznych wyposażonych w system dozujący. Szczegółowe informacje na temat właściwości, dozowania oraz składu płynów dostępnych w tej kategorii znajdziesz w opisach produktowych. Zapraszamy również do kontaktu z naszymi doradcami w razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości. Koniecznie sprawdź także pozostałe sekcje naszego sklepy, gdzie czeka na Ciebie jeszcze więcej profesjonalnych środków czystości.