Sanitariaty – mycie, doczyszczanie, dezynfekcja

W naszej ofercie mogą Państwo znaleźć profesjonalne produkty do bieżącej pielęgnacji sanitarnej, które doskonale nadają się przede wszystkim do stosowania w zakładach przetwórstwa spożywczego, gastronomii, służbie zdrowia czy hotelarstwie. Krótko mówiąc – proponowane przez nas żelowe środki do mycia, zasadowe koncentraty czy kwaśne NANO–środki sprawdzą się wszędzie tam, gdzie konieczne jest zachowanie czystości na wysokim poziomie.

Znajdujące się w naszym asortymencie środki wykazują się doskonałym działaniem wiążącym brud i czyszczą powierzchnie z różnego rodzaju zabrudzeń. Za ich pomocą można pozbyć się m.in. tłustych zabrudzeń oraz zanieczyszczeń z mydła, kamienia, rdzy czy nacieków. Oferowane preparaty nadają się przede wszystkim do czyszczenia kabin prysznicowych, wanien, muszli klozetowych, pisuarów, bidetów i innej armatury łazienkowej.

Oferta naszego sklepu z chemią gospodarczą obejmuje również szereg środków do czyszczenia i konserwacji elementów infrastruktury sanitarnej. Produkty z tej kategorii stosowane są wszędzie tam, gdzie zachodzi potrzeba utrzymania najwyższych standardów w zakresie czystości, dezynfekcji i pielęgnacji powierzchni i sprzętu — jak choćby w obiektach przemysłu spożywczego, szpitalach i placówkach medycznych, ale także w szkołach, lokalach gastronomicznych czy budynkach komercyjnych.

Sanitariaty — profesjonalne środki czystości

Poniższa selekcja środków obejmuje przede wszystkim preparaty w formie żelowej do czyszczenia toalet, kabin prysznicowych, wanien i innego wyposażenia sanitarnego. Oferujemy także mydła w płynie do mycia rąk, szereg rozwiązań w zakresie odświeżania powietrza w pomieszczeniach — w tym skoncentrowane odświeżacze na bazie olejków eterycznych. Więcej informacji na temat poszczególnych pozycji znajdziesz w opisach produktowych. Masz pytania? Skontaktuj się z naszymi doradcami już teraz!

Żelowy środek do mycia sanitariatów

Żelowy środek do mycia sanitariatów

Nieżelowy środek do mycia sanitariatów

NANO – środek do mycia sanitariatów

Żel do mycia i dezynfekcji WC

Doczyszczanie powierzchni w sanitariatach