Szanowni Państwo!

 • kim jesteśmy…
  Polska marka DOLPHIN istnieje od 2003r. i jest identyfikowana w branży chemicznej z profesjonalnymi środkami do usług sprzątania i kosmetyki samochodowej, jak również specjalistycznymi preparatami dezynfekcyjno-biobójczymi o szerokim zastosowaniu. Produkując naszą chemię ciągle dbamy o utrzymanie jej wysokich standardów, zapewniając i dbając równocześnie o bezpieczeństwo przy jej stosowaniu oraz ochronę środowiska naturalnego.
  W 2022r. zostaliśmy wyróżnieni przez Miesięcznik Forbes jako LAUREAT RANKINGU DIAMENTY FORBESA 2022 za całokształt pracy i osiągnięć z tym związanych.

 • nasza oferta…
  W pełni zaspokaja bieżące potrzeby rynku w utrzymaniu czystości obiektów przemysłowych, handlowych, gastronomicznych, oraz służby zdrowia  i wszelkiej innej użyteczności publicznej, jak i szeroko rozumianej kosmetyki oraz utrzymania czystości środków transportu.

 • cele strategiczne i jakościowe…
  Od początku naszej działalności produkcyjnej, głównym celem strategicznym było dążenie do stworzenia kompleksowej oferty profesjonalnych środków o wysokiej jakości i skuteczności działania, opartych na własnej technologii i doświadczeniu.

 • osiągnięcia…
  Dzięki starannie opracowanym i ciągle udoskonalanym recepturom – zgodnie ze standardami obowiązującymi w Unii Europejskiej, opracowaliśmy silne i wydajne koncentraty oraz produkty gotowe do użycia. Uzyskana jakość niejednokrotnie przewyższa skuteczność popularnych preparatów dostępnych na polskim rynku, nie wyłączając również liczących się producentów zagranicznych.

 • wsparcie merytoryczno-techniczne…
  Dodatkowo zabezpieczamy naszych klientów w rozwiązania techniczne zapewniające proste i precyzyjne przygotowywanie roztworów roboczych do codziennych czynności sprzątania. Nasi koordynatorzy regionalni są pomocni w przygotowywaniu indywidualnych planów higieny dostosowanych do specyfiki poszczególnych obiektów.

 • korzyści z współpracy z nami…
  Wieloletnie doświadczenie pokazuje, że nasza oferta skierowana bezpośrednio do potencjalnych dystrybutorów, w pełni zaspokaja potrzeby rynku, oraz korzystnie wpływa na wskaźniki ekonomiczne jej odbiorców, poprzez wysoką wydajność i skuteczność działania.