Dywany, wykładziny, tapicerka – pranie

Wyglądają atrakcyjnie i elegancko, są niezwykle przyjemne w użytkowaniu, a potrafią również całkowicie odmienić charakter wnętrza — wykładziny bez wątpienia mają wiele zalet, jednak utrzymanie ich w nienagannej czystości może okazać się trudne, szczególnie w obiektach publicznych. W tej sekcji naszego sklepu internetowego znajdziesz profesjonalne środki do prania dywanów i czyszczenia tapicerki, dostępne w kilku różnych odsłonach. Zapraszamy do zapoznania się z nasza ofertą!

Środki do prania dywanów i wykładzin — poznaj nasze produkty!

Nasza oferta obejmuje między innymi środek do ręcznego czyszczenia dywanów, wykładzin i tapicerki samochodowej (z wyłączeniem tapicerek skórzanych i skóropodobnych). Produkty tego typu doskonale usuwają wszelkie zabrudzenia — piana wnika głęboko w materiał tekstylny, pozostawiając przy tym świeży kwiatowy zapach. Po nałożeniu preparatu należy pozostawić go do wyschnięcia, a następnie odkurzyć powierzchnię. Łatwość aplikacji jest tutaj niewątpliwą zaletą — produkty tego typu doskonale sprawdzą się zarówno w kontekście profesjonalnym, jak i domowym.

W naszej ofercie znajdziesz również środki do prania dywanów i wykładzin (a także tapicerki) metodą ekstrakcyjną. Korzystając z odkurzacza ekstrakcyjnego, wystarczy równomiernie rozprowadzić rozcieńczony preparat na powierzchni materiału — zalecane proporcje roztworu znajdziesz w karcie produktu. Po odessaniu zanieczyszczeń oraz wyschnięciu materiału wystarczy tylko ponownie odkurzyć. Jest to świetna propozycja dla różnego typu obiektów użytku publicznego oraz innych intensywnie uczęszczanych budynków — w tym szkół, biur, obiektów wystawowych i konferencyjnych, etc.

Sprawdzone rozwiązania na wyciągnięcie ręki

Zachęcamy tym samym do zapoznania się z pełnym wymiarem naszej oferty środków do prania wykładzin, dywanów i tapicerki. Sprawdź opisy poszczególnych produktów do czyszczenia tekstyliów dostępnych w naszej ofercie, aby dowiedzieć się więcej. Zapraszamy również do odkrywania pozostałych kategorii naszego sklepu internetowego, gdzie czeka na Ciebie jeszcze więcej artykułów w konkurencyjnych cenach.

Środek do ekstrakcyjnego prania dywanów i tapicerki

Środek do ręcznego prania dywanów i tapicerki