Posadzki – środki do mycia, konserwacji i zabezpieczenia

Jeśli chcemy cieszyć się czystymi i błyszczącymi podłogami w zakładach pracy, biurach, budynkach firmowych czy obiektach usługowych, do ich pielęgnacji musimy używać specjalistycznych, profesjonalnych produktów. W naszym asortymencie można znaleźć między innymi koncentraty do ręcznego mycia i pielęgnacji posadzek, paneli oraz podłóg drewnianych, wodoodpornych posadzek, wykładzin z PCV oraz innych powierzchni z tworzyw sztucznych.

Proponowane przez nas preparaty doskonale nadają się do czyszczenia powierzchni ze standardowych, niewielkich zabrudzeń. Koncentraty skutecznie myją podłogę, szybko odparowują i odświeżają ją, a ponadto – przy odpowiednim rozcieńczeniu – wykazują się działaniem nie tylko czyszczącym, ale również zabezpieczającym posadzkę przed ponownym, nadmiernym zabrudzeniem. Ich dodatkowym atutem jest przyjemny, kwiatowy zapach.

Bogata oferta środków chemii gospodarczej i przemysłowej dla różnych rodzajów posadzek. Nasza selekcja preparatów do czyszczenia i pielęgnacji kierowana jest zarówno do właścicieli i zarządców obiektów komercyjnych, placówek medycznych, przestrzeni biurowej czy też ośrodków przemysłowych, jak i do mieszkańców prywatnych domów i posesji. Znajdziesz tutaj całą gamę produktów do posadzek różnego typu — począwszy od drewnianych podłóg i paneli, aż po powierzchnie z tworzyw sztucznych (w tym PVC).

Posadzki — mycie, pielęgnacja i zabezpieczenie

W ramach tej kategorii znaleźć można szereg rozwiązań opracowanych z myślą o posadzkach. Oferujemy między innymi preparaty do ręcznego i bieżącego mycia, środki do doczyszczania, odtłuszczania i usuwania powierzchni polimerowych, a także emulsje zabezpieczające. Szczegółowy skład, sposób użycia oraz wskazania dla konkretnych produktów znajdziesz w opisie danej pozycji. Zachęcamy także do sprawdzenia pozostałych kategorii naszego sklepu, a w przypadku pytań — do kontaktu z naszymi doradcami.