Gastronomia – naczynia, doczyszczanie, higiena

Standardy czystości w gastronomii mają szczególne znaczenie z uwagi na kontakt z żywnością. Profesjonalna chemia dla gastronomii pozwala usunąć także szczególnie trudne zabrudzenia, dzięki czemu na powierzchniach nie gromadzi się brud, który jest pożywką dla bakterii i drobnoustrojów. Posiadamy w ofercie produkty specjalistyczne przeznaczone do konkretnych typów zanieczyszczeń, jak tłuszcz, przypalenia, czy osad kamienny.

Odtłuszczanie powierzchni zmywalnych pozwala usunąć zabrudzenia olejowe i tłuszczowe bardzo dokładnie i szybko, zaś skoncentrowane środki do mycia naczyń – po rozpuszczeniu w odpowiednich proporcjach z wodą – stanowią niezawodne rozwiązanie dla obiektów gastronomicznych w czyszczeniu zastawy stołowej. Proponujemy preparaty do mycia ręcznego oraz w zmywarkach. Wśród profesjonalnej chemii znajdują się też środki do pielęgnacji powierzchni stalowych oraz dokładnego czyszczenia rusztów, piekarników, itp.

Choć higiena (zarówno w kontekście powierzchni roboczej, jak i w wymiarze osobistym) jest istotna praktycznie w każdej branży, istnieją obszary, w których odgrywa ona absolutnie kluczową rolę. Jednym z nich bez wątpienia jest gastronomia — w tym przypadku utrzymanie należytej czystości determinuje nie tylko wydajność oraz komfort personelu, ale przede wszystkim zdrowie klientów. W ramach tej kategorii naszej oferty znajdziesz szeroki wybór artykułów chemii gospodarczej, dedykowanych poszczególnym aspektom pielęgnacji i usuwania zabrudzeń w lokalach podających jedzenie i napoje.

Gastronomia — chemia dla lokali, barów i restauracji

W tej sekcji naszego sklepu internetowego znajdziesz obszerną selekcję środków czystości oraz preparatów do pielęgnacji powierzchni, sprzętu i zastawy. Oferujemy między innymi chemię do zmywarek (w tym nabłyszczacze), produkty do czyszczenia i konserwacji pieców, kominków, grillów oraz powierzchni roboczej, a także innych urządzeń i elementów wyposażenia ze stali nierdzewnej. Zapraszamy do kontaktu w przypadku jakichkolwiek pytań.