Dol-sept extra

DOL – SEPT EXTRA

Płynny koncentrat na bazie 4 – rzędowych związków amonowych, przeznaczony do dezynfekcji powierzchni – również mających kontakt z żywnością, w obszarze przemysłowym i instytucjonalnym oraz w obszarze medycznym o właściwościach bakteriobójczych ( w tym L.monocytogenes, S.typhimurium), drożdżakobójczych oraz wirusobójczych wobec wirusów otoczkowych, AH1N1, BVDV (HCV) oraz MNV. W szczegółach produktowych serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszej strony z aktualną ofertą na 2021r.

FLOOR CLEAN posadzki mycie i pielęgnacja

FLOOR Clean

OPIS PRODUKTU:

Właściwości:

• idealny do posadzek, podłóg drewnianych, paneli i PCV
• zalecany do bieżącego mycia niewielkich zabrudzeń
• szybko odparowuje z mytej powierzchni
• pozostawia przyjemny i świeży kwiatowy zapach

Zastosowanie: Do ręcznego, codziennego mycia i pielęgnacji wodoodpornych posadzek kamiennych / ceramicznych / podłóg drewnianych i drewnopodobnych / powierzchni z tworzyw sztucznych – PCV, linoleum, tarket. Szybko odparowuje z mytej powierzchni pozostawiając świeży kwiatowy zapach.


Sposób użycia: Koncentrat rozcieńczyć z zimną wodą / stosować stężenia roztworu zgodnie z podanymizakresami / nie neutralizować wodą po umyciu.

50 do 100ml / 10l wody, w zależności od stopnia zabrudzenia posadzki

pH 7,5Kod: D 100/1
Producent: Dolphin Sp. z o.o.

Power Clean srodek do mycia i gruntownego czyszczenia

Power Clean

OPIS PRODUKTU:

Właściwości:

• szerokie zastosowanie do posadzek przemysłowych
• bardzo skutecznie usuwa wszelkie silne zabrudzenia
• idealny do betonu, kamienia, bruku i tworzyw PCV
• niskopieniący środek bez zapachowy

Zastosowanie: Do gruntownego doczyszczania silnych zabrudzeń z wszelkich wodoodpornych powierzchni posadzkowych – betonu / kostki brukowej / kamiennych / gresowych / linoleum / tworzyw sztucznych i PCV.

Sposób użycia: Koncentrat rozcieńczyć z zimną wodą / stosować stężenia roztworu zgodnie z podanymi zakresami / nie neutralizować powierzchni wodą po umyciu.

od 50 ml do 200 ml / 10 l wody

pH 14

Produkt posiada Świadectwo Jakości Zdrowotnej PZH Kod: D 140/1
Producent: Dolphin Sp. z o.o.

OIL CLEANER

OPIS PRODUKTU:

Właściwości:

• usuwa osady olejowe, tłuszczowe i roślinne
• działa szybko i skutecznie
• pozostawia przyjemny cytrynowy zapach po użyciu
• polecany w gastronomii i gospodarstwach domowych

Zastosowanie: Do bieżącego mycia zabrudzeń olejowych i tłustych osadów organicznych oraz roślinnych z wszelkich powierzchni zmywalnych – blatów i urządzeń kuchennych / filtrów pochłaniaczy kuchennych / piekarników / płyt grzewczych. Nie stosować na plastik transparentny, powierzchnie drewniane i drewnopodobne.

Sposób użycia: Za pomocą atomizera spryskać czyszczoną powierzchnię / wytrzeć szmatką lub czyściwem do sucha / uporczywe zabrudzenia spryskać środkiem i pozostawić na kilka minut / zneutralizować wodą i wytrzeć do sucha.

pH 11

Produkt posiada Świadectwo Jakości Zdrowotnej PZH Kod: D 560/0,75
Producent: Dolphin Sp. z o.o.

Płynny koncentrat do dezynfekcji powierzchni - również mających kontakt z żywnością, o działaniu bakteriobójczym, grzybobójczym i wirusobójczym

DOL-SEPT EXTRA

OPIS PRODUKTU:

Płynny koncentrat do dezynfekcji powierzchni – również mających kontakt z żywnością, o działaniu bakteriobójczym, grzybobójczym i wirusobójczym

Właściwości: Produkt biobójczy.

Pozwolenie: 4313/TP/2021

– silne i natychmiastowe działanie biobójcze
– pełna skuteczność wirusobójcza – w tym koronawirusy
– bezpieczny dla wszelkich dezynfekowanych powierzchni
– na bazie 4.rzędowych związków amonu ADBAC/BKC (C12- C16), ADEBAC (C12-C14) i chlorków DDAC

Dopuszczony do stosowania:

Zastosowania przemysłowe i instytucjonalne, obszar spożywczy (PT2 i PT4): Bakterie: 20 ml/l – 5 min / L.monocytogenes 10 ml/l – 5 minut /S.typhimurium: 15 ml/l – 5 minut / Grzyby: 15 ml/l -15 min. / Wirusy: 20 ml/l -5 min (wirusy otoczkowe). Wirusy: 40 ml/l – 60 min (wirusy otoczkowe i norowirusy) / Wirusy: 5 ml/l – 5 minut (AH1N1)
Zastosowania w opiece zdrowotnej (PT2): Bakterie: 20 ml/l – 5 min / Grzyby: 15 ml/l – 5 min / Wirusy: 20 ml/l – 5 min (wirusy otoczkowe) / Wirusy: 40 ml/l – 60 min (wirusy otoczkowe i norowirusy) / Wirusy: 5 ml/l – 5 minut (AH1N1)

Zastosowanie: Płynny koncentrat przeznaczony do dezynfekcji powierzchni-również mających kontakt z żywnością, w obszarze przemysłowym i instytucjonalnym oraz w obszarze medycznym. Produkt wykazuje działanie bakteriobójcze, grzybobójcze i wirusobójcze ( bakteriobójcze – w tym L.monocytogenes, S.typhimurium), wirusobójcze – wobec wirusów otoczkowych, AH1N1, BVDV (HCV) oraz MNV. Zdezynfekowane powierzchnie mające kontakt z żywnością wymagają spłukania wodą przeznaczoną do spożycia.

Universal aroma profesjonalny środek do mycia i pielęgnacji posadzek i nawierzchni

Universal Aroma

OPIS PRODUKTU:

Właściwości:

• szerokie zastosowanie
• skutecznie myje i pielęgnuje
• szybko odparowuje z powierzchni
• pozostawia długotrwały zapach w pomieszczeniu

Zastosowanie: Do codziennego mycia i pielęgnacji wodoodpornych podłóg / mebli / regałów / stolarki drzwiowej, okiennej i ściennej / powierzchni z tworzyw sztucznych z wyłączeniem tapicerki skórzanej i skóropodobnej. Posiada Atest PZH – Świadectwo Jakości Zdrowotnej HŻ.

Sposób użycia: Koncentrat rozcieńczyć z zimną wodą / stosować stężenia roztworu zgodnie z podanymi zakresami / nie neutralizować wodą po umyciu.

Mycie ręczne: 25ml – 50ml / 10l  zimnej wody

Mycie maszynowe: 50ml / 10l zimnej wody

pH 7,5

Dol-sept med sf

DOL – SEPT – MED SF

Płyn, produkt do dezynfekcji ( zawartość alkoholu 80% ) powierzchni mających jak i niemających kontaktu z żywnością o działaniu bakteriobójczym, grzybobójczym, wirusobójczym (pełna skuteczność wirusobójcza, w tym koronawirusy) oraz prątkobójczym. Produkt może być stosowany w obszarze medycznym, przemyśle spożywczym, zakładach użyteczności publicznej, w warunkach przemysłowych i domowych. W szczegółach produktowych serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszej strony z aktualną ofertą na 2021r.

Dol-sept med

DOL – SEPT – MED

Płyn, produkt do higienicznej i chirurgicznej dezynfekcji rąk ( zawartość alkoholu 80% ) o działaniu bakteriobójczym, grzybobójczym, wirusobójczym (pełna skuteczność wirusobójcza, w tym koronawirusy) oraz prątkobójczym. Produkt może być stosowany w obszarze medycznym, przemyśle spożywczym, zakładach użyteczności publicznej, w warunkach przemysłowych i domowych. W szczegółach produktowych serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszej strony z aktualną ofertą na 2021r.